| AvalohAlyn a întrebat:

Poti controla in mod artificial vremea, meteo sau se va putea face asa ceva in viitor?

9 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ca te uiti la filme, sau citesti siteuri conspirationiste nu-i nimic, dara nu le lua si de bune.Nu poate nimeni controla vreme, nici acum si nici in viitorul apropiat, poate nici indepartat laughing Unia is atat de naivi, ca iti vine sa fugi pe alta planeta, decat sa stai sa-i vezi laughing pai daca controla cineva ceva mai erau uraganele astea, mai ales in SUA unde le-a facut destule pagube.Pff naspa de tot frate, educatia e la pamant, sunt crezute numai povestile spuse de unia care doara se folosesc de oamenii naivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca se poatewinking cei de la harp fac asta de foarte mult timp.

| viata0delash a răspuns:

Eu cred ca deja se poate, si deja o pun in practica. Uite cate anomalii meteo se intampla, ninge vara, pe cand iarna poti umbla in maiou, si multe altele.

| drutzix a răspuns (pentru viata0delash):

In siberia da, ninge vara.
Nu se poate, in viitor poate dar acum nu

| viata0delash a răspuns (pentru drutzix):

Nu zic de siberia acum. Mai uitete la noutati. Acolo unde in genere nu a nins niciodata in istorie vara trecuta sau mai trecuta nu mai tin minte a nins.
Poate nu se observa dar razboiul meteo deja a inceput. Avem 2 puteri mari care mereu sunt in conflict si ele au destule resurse pentru a controla timpul meteo. Da, sunt de acord ca e doar o teorie pe care nu o pot demonstra, dar daca faci putine cercetari, vei observa ca aceasta nu ar parea o teorie absurda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru viata0delash):

Daca luam in calcul doar faptul ca acum vreo 50 de ani americanii deja se foloseau de metode de influentare a vremii in razboiul din Vietnam, e destul de evident ca absurzi sunt de fapt cei care sunt convinsi ca razboiul meteo e doar o chestie inventata de unii care vorbesc aiurea ca sa se afle in treaba.

| drutzix a răspuns (pentru viata0delash):

Care sunt alea 2 puteri?

| viata0delash a răspuns (pentru drutzix):

Pai cum crezi tu?

Răspuns utilizator avertizat