| anonim_4396 a întrebat:

Poti cumva sa influentezi sexul viitorului copil? (Inainte sa-l concepi, desigur)

8 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Nu.

| psiholoaga a răspuns:

Nu este posibil. Toate chestiile legate de pozitie, perioada anului sau cum sta luna pe cer sunt mituri. Doar daca il concepi in vitro, am inteles ca sunt laboratoare (nu in romania, desigur) unde pot selecta cromozomii, astfel incat sexul copilului sa fie cel dorit de parinti.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Atata timp cat un copil este un dar de la Dumnezeu, ar fi complet aiurea sa doresti asa ceva. Il iei ca pe un dar si atat.

| Wtf9000 a răspuns:

Dreapta sus e baiat si stanga jos e fata.winking

| mircea a răspuns:

Un medic specialist poate, dar dupa multe, multe analize.

| hugin a răspuns:

DA daca mananci multe banane inainte iese baiat laughing daca mananci multe portocale fata laughing dar doar inainte sa-l concepi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeu decide ce va fi.Si eu as vrea sa am acum 3 inghetate dar nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aduni varsta, cu nr.lunii,sati dea nr cu sot, pentru fata, si fara sot pentru baiat.luna a treia in care a fost conceputa fata, plus 23ani =26.succes.nu garantez. sa-ti ajute Dumnezeu.