| RAY a întrebat:

Psihologia feminină, ce lucruri interesante cunoasteti voi despre ea?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Femeiele sunt mai mult emotionale decat rationale.
Intreaba una ce isi doreste si vezi ce raspus primesti(si e crede ce iti spune)
Apoi vezi ce alege, uneori o sa vezi exact contrariul celor spuse.
Interesant, nu?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O femeie cand spune unui barbat "Da", inseamna "NU" si incers. tongue
Exceptiile intaresc regula. big grin

Cica, un barbat, dupa 10 ani de casatorie a reusit sa inteleaga ce i-a spus nevasta la nunta.
Dar, intre timp, femeia s-a razgandit. laughing

| Drimmero a răspuns:

Cine le mai intelege?

| RAY explică (pentru anamariarot):

Am sa-i cer banii la tanti https://www.tpu.ro/utilizator/aazufm sa o cumpar ca e ideea ei, cica sa invat cum gandeste ea, sa penetrez gandurile ei prin citit

| Justme1997 a răspuns:

Sunt atat de greu de înțeles ca nu ma inteleg nici macar pe mine

| Thecurious a răspuns:

Femeia ramane o enigma. Specialisti in medicina si psihologie incearca sa ii desluseasca comportamentul si nu numai, spre exemplu cel sexual. In Romania nu exista astfel de subiecte, dar in stainatate se realizeaza cercetari in acest scop.

| Alfred0703 a răspuns:

"Seen"

| TheDarkMita a răspuns:

"Am prieten"

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheDarkMita):

Fundă pentru omul ăsta, ce mai aștepți?