| Inferno a întrebat:

Puteti da exemplu de fapte imorale si sa explicati ce le face sa fie asa?

Răspuns Câştigător
| Warhead a răspuns:

Moralitatea nu există. Poţi să te pişi în capul unei babe şi să violezi o veveriţă.

5 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

1. Nu este moral sa umbli gol pusca pe drum.
2. Nu este moral sa faci sex pe strada in vazul tuturor.
3. Nu este moral sa-ti faci necesitatile fiziologice in public.
Aceste exemple tin strict de moralitate si societatea nu le accepta, neexistind o justificare pertinenta a lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul ar trebui sa fi tu care sa dai exemplu, nu? si ceea ce doresti sa facem este ceva imoral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul oral dupa sexul anal; scobitul in nas si bagatul bilutelor in gura; scarpinatul la oo in tramvai... etc.
Nu ma intreba ce le face imorale, nu le-am inventat eu!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci dacă mă mănâncă boaşele în tramvai, nu ar trebui să mă scarpin?

| antiVertebra a răspuns:

Felicitari pentru raspunsul cu funda, rolling on the floor)) mi a schimbat parerea.