| decoxavi22 a întrebat:

Repere ale frumosului?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ţi-aş putea da o definiţie însă,, Frumosul nu încape într-o definiţie."
Când spui frumos, trebuie să te gândeşti la ceea ce îţi place ţie. Ce ţie ţi se poate părea frumos, altuia i se poate părea urât, ba chiar oribil.

Baftă!

| cristi202 a răspuns:

Tot ceea ce iti capteaza atentia, care te face sa deschizi ochii mari, care iti aduce o uimire incomensurabila in minte si iti provoaca o stare extrem de placuta in suflet.

mira
| mira a răspuns:

Frumosul sta in armonie si proportii.

| Isabela96 a răspuns:

Parerea mea este ca ceea ce e in interior conteaza adica cat e de desteapta de amuzanta si de dulce nu cat e de frumoasa si ce silicoane are cel putin mie nu imi place asa ceva SUCCES in cautarea perechi tale si sa nu uiti ca o fata e pentru tine nu o mie

| JustShh a răspuns:

Tot ce iti place tie!

| decoxavi22 explică:

Dami funda pliz