| Ioscaa1 a întrebat:

Sall.Am si eu o intrebare mai ciudata.Nu stiu cum sa spun exact dar imi vin idei foarte repede in orice fel de situatie.(exemplu): sunt cu inca cativa prieteni sa incercam sa rezolvam ceva sau sa facem ceva si imediat gasesc ceva ce este folositor sau bun.Asta se intampla de fiecare data.Este vreun talent sau ceva de genu?

8 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

happy nu. e doar faptul ca ai o logica si imaginatie buna.

| BiuL a răspuns:

Nu e niciun talent si nu e nimic deosebit. Inseamna doar ca esti creativ si ai imaginatie bogata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai intuitie buna, sa ti-o asculti.
Nu stiu daca este talent sau nu, poate cu totii o au, dar nu toti o urmeaza.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu-i talent. Ii ceva care se poate obtine si prin munca. Da-mi un mesaj privat daca vrei detalii.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Nu tine nici de logica sau imaginatie(in mod direct).

| ErrorFound a răspuns:

Si eu sunt "tipu' cu ideile" in grupul meu, dar nu cred ca este cine stie ce abilitate.

Probabil multa imaginatie si ceva logica in plus te ajuta.

| Kalla a răspuns:

Daca asta era talent un episod din Romanii au Talet era lung 7 ore.

Inseamna doar ca stii ce sa faci in situatii grele.

| puscahoreangaion a răspuns:

E felul tau de a inova!