| razvan1717 a întrebat:

Salut, am comandat o carte de pe net si vreau sa o fac, cadou prietenei mele si as vrea sa-i scriu ceva in ea, ma puteti ajuta cu vreo idee? va multumesc frumos! funda

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Cu ocazia impliniri a x ani vreau sa iti daruiesc din suflet aceasta carte si de fiecare data cand o deschizi sa iti aduci aminte cu placere de mine.Te iubesc si te stimez! Al tau si numele tau

| razvan1717 explică (pentru FlorinDiablo):

Merci mult de tot pentru raspuns! o seara placuta iti doresc!

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Mersi la fel vezi ca mai poti finisa felicitarea asta big grin