| anonimul0alaa a întrebat:

Salut! Am o întrebare mai ciudata, cred ca si voua vi se întampla... deci de exemplu azi sa nu suport o persoana, noaptea sa o visez si dimineata sa ma îndragostesc de ea sau sa-mi schimb parerea fata de persoana respectiva. Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Shaniu a răspuns:

Pare un fel de bipolarism ceea ce ti se intampla, probabil ai visat acea persoana intr-o "ipostaza" care sa te faca sa te indragostesti, poate ai visat ca are gusturile tale etc etc. De obicei ar fi ok sa eviti situatii d-astea

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la varsta la care, inca, nu stii ce vrei. Cu timpul te vei schimba.

| Catrice a răspuns:

Asa deci aha sa vedem...nu,nu mi s-a întâmplathee hee

| SilentRain a răspuns:

N-am păți așa ceva niciodată
Daca nu urăsc pe cineva îl urăsc până la moarte, nici că îmi mai schimb părerea

| Jouliete a răspuns:

Cum visezi persoana respectiva, in ce mod? Poate fii ca tu de fapt o placi dar incerci sa respingi asta si de aia o urasti, dar noaptea o visezi pentru ca te gandesti la ea, iar apoi iti dai seama ca o placi.

| Pichakchiu a răspuns:

Ce zodie ești? Balanță

Răspuns utilizator avertizat
| Pichakchiu a răspuns:

Încă nu te cunosti pe tine, iar daca esti inca in perioada adolescentei e normal.