| Poseidon69 a întrebat:

Salut.
Astăzi 13 mai ora 3:25 noaptea am ieșit afara sa fumez o țigară.
Stau frumos fumez țigară și dădeam sa ma uit pe cer sa vad carul mare.
Și am văzut prima oara o lumina galbena care ușor ușor dispărea.
Am stat frumos am zis ca e satelit.
Mai stau 1 minut și vad încă 2 lumini care mergeau în aceeasi direcție, nu se mișcau repede dar se mișcau.
Am zis ca am halucinații mai stau un pic și mai vad încă 2 lumini galbene ce tindeau spre rosu ușor ușor.
Faza e ca am văzut vreo 5 sau 6 lumini și toate erau la o distanta cât de cât apropiata, si ma mira faptul ca toate se îndreptau în același punct.
Ce poate sa fie?
Nu cred ca erau avioane sau elicoptere sau alte vehicule aeriene deoarece nu scoteau nici un sunet.
Și totuși la ora 3 noaptea e liniște afara.
Sa fi fost ozn-uri?
Acum fără mișto.

17 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Interesant. Tu iesi 5 min la o tigara si vezi OZN-uri, si eu am stat 9 luni in medie 6 nopti pe saptamana cate 6-8 ore in armata la graniceri, si nu am vazut decat stele cazatoare, sateliti (punctele albe ca niste stele care strabat cerul de la un capat la altul in unu-doua minute), si avioane, usor de recunoscut dupa luminitele palpaitoare. ☺

| mgtow a răspuns:

Ozn cel mai sigur, niciun avion sau avion de lupta/elicopter militar nu are acea combinatie luminoasa. E normal sa ne viziteze s-au plictisit de stat in lumea lor.

| Simpatic a răspuns:

Erau OZN-uri iluminate RGB ultima fita in Univers happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, putea fi și un OZN.

| J0B0MAT a răspuns:

Poate ceva lampioane.

| JicaContra a răspuns:

Si saracutul de tine, nu aveai telefonul la tine sa filmezi?!?
era in ceilalti pantaloni si mult prea lene sa te duci dupa el, NU?!?

asa ca trebuie sa te credem pe cuvant

erau extraterestrii care raspandesc pandemia!

| Alverto a răspuns:

Dă-mi instagramu' tău să îmi dai mai multe detalii. Sunt foarte multe cazuri/dovezi-parțiale, al oare-care vizite extraterstre în România

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce ai pus în țigara aia. Sau poate că au fost dispozitive reale americane sau rusești. Tind să înclin spre cele americane.

| Stropdeploaie a răspuns:

Ce ai fumat?)))

| viavo a răspuns:

Pfoaa! sigur ai vazut ozn... sau ti a intrat ceva in ochi.

| morfeo a răspuns:

Unidentified flying object

| florin926481f a răspuns:

Tot ce e posibil

| AlexMh a răspuns:

Nu o sa vezi sateliti galbeni happy

| whatisthis19 a răspuns:

După suspesele tale, cred ca ai fumat prea mult si d aia ai văzut lumini galbene

| whatisthis19 a răspuns:

Si ce cautai la ora aia? tu nu dormi? sau ai visat?

| teopantea99 a răspuns:

Cred ca au fost Satelitii lui Elon Musk.