| TeRogLasama a întrebat:

Salut,caut pe cineva care cunoaste Calatoria Astrala, decorporalizarea sau cum vreti sa o luati daca ar putea sa ma ajute cu niste tehnici, caruia sa ii adresez niste intrebari.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tu imi aduci aminte de personajul ciudat din filmul Safety Not Guaranteed, acela crease o masina a timpului...

| FreddieM a răspuns:

Amice, aici esti pe situl Facultatii de Parerologie. Deci zero sanse sa gasesti vreun expert pe-aici.
PS: desi nu sunt expert, fiind pasionat si interesat de astfel de subiecte, am putea crea un dialog decent daca doresti. Pace

| TeRogLasama explică (pentru FreddieM):

Salut,pai daca ai discord sa vb in privat sau undeva in dm mi-ar face placere

| FreddieM a răspuns (pentru TeRogLasama):

Username?

| TeRogLasama explică (pentru FreddieM):

Discord Auras#0538 si pe Facebook Tag Auras

| Digikey a răspuns:

Gasesti tot ce vrei daca cauti pe Google.
Calea cea mai simpla este sa-ti dai seama in vis ca de fapt visezi, si atunci poti sa faci cam tot ce doresti in visul respectiv.
Pare simpu dar nu este deloc.

| Andrei200202 a răspuns:

Nu cred ca e posibil, sunt doar iluzii

| JulyDreams a răspuns:

Cateva chestii de baza gasesti la Michael Raduga. Are un seminar destul de bun pe Youtube - Leave your body in 3 days.