| Wordofthat999999 a întrebat:

Ce credeti despre acest video de la NASA? https://youtu.be/HCxBQhVqt2A nu conteaza ca e real sau fake, dar conteaza conversatia...

11 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Vocea extraterestrului parc-ar fi vocea lui Osho Rajneesh. Plus ca n-a enuntat saracul nicio idee originala. A calatorit sute de ani in trecut pentru a debita platitudini.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De ce am sta sa facem conversatie pe tema videoclipului astuia retardat?

| Wordofthat999999 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ca sa te miri tu!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Un raspuns convingator.

| Wordofthat999999 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Bine, atunci nu-mi mai oferii atentie ca nu esti obligat sa oferi un raspuns inutil de sters la ***. Pa!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Iti ofer cata atentie vreau eu. Cius!

| Wordofthat999999 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Bine draga, daca asa doresti sa-ti consumi timpul cu mine tine-o tot asa!

| NGheorghe a răspuns:

Explicațiile sunt luate din StarTrek

| 6684464 a răspuns:

Nu este gandita bine nici macar conversatia... Daca e din aceeasi specie nu ar avea nevoie sa se exprime cu "specia voastra".

| Ady117 a răspuns:

L-am văzut şi eu astăzi. Este fals şi am şi motive ( să zicem că-s dovezi foarte plauzibile ).
Se spune că video-ul este din 1964 mi se pare, atunci nu exista o calitate atat de bună a video-ului. Iar dacă ar fi fost filmat cu o cameră de a lui din viitor sigur nu era calitatea din zilele noastre. Este editat.
Acesta este doar un mesaj pentru noi oamenii. În legătură cu războiul nuclear care se bănuieşte că ar fi posibil. L-au făcut în speranţa că vor vedea nişte oameni care contribuie la aşa ceva şi văzând asta, le va schimba părerea, aşa cred.
NASA nu cred că ar arăta lumii aşa ceva şi să fim serioşi, chiar este plauzibil că l-au furat de la NASA nişte IT-işti sau mai ştiu eu cine? Şi de la mine din laptop e greu pentru cineva să-mi fure un video de-al meu, dapăi de la NASA. Şi de ce s-ar transforma oamenii fix în acel fel, cum vezi şi în desene animate extratereştrii? laughing
Eu nu cred, dar cred că exista alte fiinţe în univers. Chiar şi extratereştrii.

| HatzzzJhonule a răspuns:

Fakeeeee
Deoarece nu posta extraterestrul videoclipul pe YouTube nu se făcea YouTuber ținând cont că la omorât pe cel ce interogasi filma.