| PlayerE7 a întrebat:

Ce înseamnă net nelimitat la digi fiberlink 300?

Răspuns Câştigător
| AndreiDesire a răspuns:

Adica poti descarca cat vrei tu si viteza este undeva la 300mbps.
Ca idee in unele tari, ai limite la cat poti sa descarci la internet pe cablu. Oricum in Romania cu internetul este mult mai ieftin si mult mai bun.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna ca ai cel mai slab pachet de internet prin cablu de la ei.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bula):

Aici "slab" fiind un termen echivalent cu "cel mai putin al naibii de rapid, cu mult peste cit ai practic nevoie oricum" internet. happy

| Bizon95 a răspuns:

Inseamna absolut nelimitat, pentru ca e pe fibra optica
nu e ca ala mobil care "nelimitat" inseamna ca dupa ce iti expira traficul (5-80G pe luna) iti scade viteza drastic si merge asa pana luna urmatoare... asta pe fir e ABSOLUT nelimitat pana la maximum de 300mbps

| randomdata a răspuns:

Ca comparativ cu restul lumi te cam doare-n na de net. Arogant din partea ta, csf