| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Ce simti in sufletul tau atunci cand stii ca cineva te invidiaza?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Simt ceva bun. Inseamna ca cel care ma invidiaza este mai prost decat mine.

| Frank51 a răspuns:

Nimic. Doar cineva handicapat te Invidiază, în mod normal trebuie să înveți și sa apreciezi persoana de lângă tine nu să o invidiezi, e un comportament de copil de 5 ani.

| Zuzu1991 a răspuns:

Super, inseamna ca am ceva care merita invidiatwinking

| Apokales a răspuns:

Mandrie, pentru ca stiu ca mi-am pus amprenta in creierul lui si asta fara sa vreau macar.

De unde știi dacă te invidiază cineva?
Că nu se dau semne, în mod normal.
Când vezi semne aia e deja admirație, nu mai e invidie.

| Angeloxd a răspuns:

Simt bucurie, n-ai de ce sa fii supărat daca te invidiaza înseamnă că ești mai bun ca el.

| justme2226 a răspuns:

Eu mă simt bine sufletește fiindcă atunci când apare invidia, clar fac acel lucru bine, și probabil persoana invidioasă cu greu va ajunge să facă ceea ce fac eu

| IepuroiGhidusiu a răspuns:

Mandrie