| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Credeti ca topirea ghetarilor de la Poli are vreo influenta majora asupra planetei?

6 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Bineinteles,doamne fereste de o topire masiva!

| Kaℓi a răspuns:

Si asta e o intrebare retorica, da?

| PangeeaRogvaiv explică (pentru Kaℓi):

Crezi ce vrei, ramane la aprecierea ta cum vrei sa cataloghezi intrebarea.

| CryChristiAN a răspuns:

Intr-un raspuns scurt:da are.

http://www.ziare.com/articole/topirea+ghetarilor

| anamary a răspuns:

Da...creste nivelul marilor si oceanelor si se vor inunda mari portiuni de uscat in cazul unei topiri masive!

| al3xtheb3st a răspuns:

Da afecteaza in general climatul planetei se schimba insa este o schimbare prea rapida poate duce la dezastre naturale, la disparitii de specii sau alte fenomene