| BogdanM275 a întrebat:

Salut, cum credeți ca va fi tehnologia peste 30-40 de ani?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine stie, nu stim asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

Prea largă/extinsă intrebarea, mai ingusteaz-o

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tehnologia va servi mult mai mult medicina ca până acum. Roboții vor prelua un procent mai mare de lucru manual repetitiv ca să elibereze creativitatea umană.

| Celcestietot a răspuns:

Bate vantul.

| Bizon95 a răspuns:

Terminator si SkyNet... EVIDENT!
asa ca, bucurate de viata cat mai poti big grin

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Cum e yahoo si Facebook astazi.Omul va fi in pericol nu numai fizic ci si online.

| Meme10Memu a răspuns:

Matrix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca în filmele SF.

cyborg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- O să dăm de permis pentru mașini zburătoare și vom trăi laolaltă cu roboții.

| acerr a răspuns:

OARE ce se mai poate inventa? eu nu vreau nimic, vreau inapoi cum era prin anii 70 80

| sadrian46 a răspuns (pentru acerr):

Poți să vrei. Unii vor la mama înăuntru, că pe vremea aia nu făceau efort să mestece.

| andrefrancais a răspuns:

Cred ca va fi mareata.