| anonim_4396 a întrebat:

Salut,eu vorbesc cu un tip din UK care spune ca ma va platii daca-i recrutez oamenii sa vina acolo, nu il cunosc si nu stiu daca e ceva ilegal...Stiu ca mi-a zis ca o sa imi faca acte si chestii de genu.
Risc ceva daca ma bag in asta?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ar avea cineva incredere sa ii recruteze oameni pe bune, cand voi nici nu va cunoasteti?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ma atras banii, zicea ca plateste 150 lire pentru un om adus. da si eu suspectez...

| Sn4k3 a răspuns:

Pai sa-i recrutezi pentru ce?

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Pentru o meserie cica cauta femei pentru femeie de serviciu si infiermiera.

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea imi vine sa cred ca pentru asta. Zic mai bine sa nu te bagi in chestii de astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga-te. Sa stii ca avem nevoie de subiecte noi pentru stiri.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Te sfătuiesc să nu te bagi.

| christine99 a răspuns:

S-ar putea sa ajungi sa faci chestii ilegale si sa te asociezi cu o persoana periculoasa. Nu te baga in "afaceri" cu persoane pe care nu le cunosti, pentru binele tau.

| Adi88 a răspuns:

E periculos daca nu-l cunosti pe tip, ce incredere sa ai in el? Poate e traficant. Eu zic sa nu te bagi. Lumea e perversa si rea in ziua de azi

| Nicck a răspuns:

Daca nu il cunosti mai bine nu te bagi pentru ca nu stii pentru ce ii recrutezi oamenii! si poate apare diicotul intr o zi la usa ta ca faceai parte din vreo retea de trafic umanrolling on the floor))))))