| KindKid17 a întrebat:

Notele de la simularea cls a 11a se pun pe net? Am uitat multe la mate si la romana si am emotii si acum! Ce sa fac? Cum sa invat mai rapid?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Nu,nu se trec pe net. In primul rand, calmeaza-te. Esti a 11-a si ai timp sa consolidezi materia, daca nu neaparat pentru simulare, sigur pentru bac da. Simularile sunt echivalente cu 0 oricum, sunt trecute la avizier si nici macar nu esti obligat sa fii prezent. La matematica reia materia si dupa lucreaza modele de subiecte si la romana, incearca sa treci prin materia de la subiectul 3, dar nu te impancienta daca nu o poti absorbi pe toata, e doar simularea.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, se pun la avizierul scolii sau vi le spune profesorul in clasa!
Pe internet se pun doar notele de la BAC si examenele de intrare la liceu!

| FoundYouLover a răspuns:

Ca sa inveti mai rapid vorbeste cu parintii sa-ti angajeze un profesor sa te mediteze.

| Andreea14Bianca a răspuns:

Notele nu se pun pe internet. Nu te agita prea tare, pentru ca simulările nu contează. Notele se vor afișa in scoala doar. Pana la bacalaureat mai ai timp doi ani sa înveți