| Yohei a întrebat:

Salut! (Poate ca pare ca intr-o poveste sau ceva scris intr-o carte dar e adevarat totul) Deci, am dormit undeva la 10h aseara, m-am culcat la 03:00 si m-am trezit la 13:30 pe acolo, am stat putin pe laptop, vorbind cu cineva, timp de vreo 2h, si apoi m-a luat un somn de parca n-am dormit de 2 zile, si am adormit undeva la 2h, dar, ce a fost ciudat, a fost visul pe care l-am visat. Am visat ca eram intr-un loc drag mie de la mine din zona, si acolo era un fel de gaura neagra, dar transparenta oarecum, si simteam cum cineva ma cheama in acea gaura, si m-am dus, iar atunci mie mi s-a parut ca eu m-am trezit in realitate, atat de real parea visul, si nu stiam ce se intampla efectiv, eram intr-o padure, plina cu zapada, parea o padure foarte mare, doar zapada si copaci vedeam. Incerc sa merg sa ies din acea padure, si in spate nu m-am uitat deloc, am auzit cum cineva ma cheama, si m-am intors, am vazut un fel de monstru ca sa-i spun asa, nu stiu cum sa explic ce era, dar era ceva asemanator unui urs dar de vreo 3 ori ma mare happy, si nu parea a fi ceva rau, si mi-a spus,,Crezi in ce vezi?,, si eu atunci mi-am dat seama ca visez, si i-am spus ca,nu, ca stiu ca visez si ca nu-i real. Iar el mi-a mai spus ceva si eu m-am trezit instant,,Realitate este, dar nu realitatea ta,, si atunci m-am trezit brusc. Acest vis ar trebui sa insemne ceva sau? Am dubii, nu stiu, mereu ma gandesc numai la acel vis, si la vocea,, monstrului,, aluia.

4 răspunsuri:
| TheStrategist a răspuns:

Nu te mai gândi la ce ar trebui să însemne

| tudorvolcano a răspuns:

Sunt vise drăcești.

Dacă le vei ignora, filozof vei fi. Dacă vei sta să te gândești ce înseamnă, îți vei pierde mințile degeaba.

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Mi s-a mai intamplat si mie sa am vise care sa para atat de reale incat sa nu stiu daca s-a intamplat sau nu. Probabil visul tau incearca sa iti transmita ceva. Culca-te mai devreme si fii atent la ce visuri o sa mai ai. Totul o sa se lege cumva.

| Saiko93 a răspuns:

Culca-te la loc mai bine laughing pff