| Dagger a întrebat:

Salut
Știți cumva cum aș putea da de Leon Dănăilă? Știu doar că locuiește în București dar nu știu unde stă sau la ce spital e.
Vreau neapărat să mă întâlnesc cu el!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Dagger explică:

Eu chiar vreau sa ma întâlnesc cu el fiindcă e un model pentru mine, și îl respect foarte mult pe om, de aceea as vrea sa îl cunosc personal și sa fac o poza cu dansul!

| Iote a răspuns:

Wikipedia spune ca este (inca) la clinica de Neurochirurgie de la Spitalul „Gh. Marinescu" din București. E prima data cand cred ca Wikipedia nu este actualizata. Nascut fiind in 1933...