| UnOmModest a întrebat:

Salut TPU! Care este perspectiva voastra asupra vietii?
Dar definitia asupra trairii?
Stiu ca vor exista raspunsuri de genul: Te nasti, traiesti, muncesti, mori si gata. Nu la asta ma refer.
Vreau sa vina ceva din inauntrul vostru, cu adevarat din inauntrul vostru, stiti la ce ma refer cand spun dinauntrul. Cum percepeti voi viata de fapt, trairile?
Intr-o idee, viziunea voastra asupra vietii. Care este? Perspectiva?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Viata este o scoala, fiecare test trebuie trecut, daca nu o faci persisti mereu si mereu in aceeasi eroare si astfel nu evoluezi.

| UnOmModest explică (pentru OOOLEOOO):

Adevarat graiesti, mi-ai citit gandurile.
O zi buna!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este.

| sublime89 a răspuns:

Existam pentru ca s-a putut.

| ErrorFound a răspuns:

1.Una foarte obiectiva, nu stiu ce vrei mai "din adanc" decat asta.

| TudyCFR a răspuns:

Viata este pentru a fi bucuros a trece prin lume si a simti lucruri care mai de care mai noi pentru a avea si greutati uneori si in viata trebuie sa si iubesti viata trebuie traita cu zambetul pe buze si atunci cand iti este greu.

| UnOmModest explică (pentru TudyCFR):

Deci, aceasta este viata din punctul tau de vedere?

| TudyCFR a răspuns (pentru UnOmModest):

Da nu este prea grea daca tio faci asa cum iti doresti.

| UnOmModest explică (pentru TudyCFR):

Mda... Oricum apreciez foarte mult.
Multumesc!
O zi buna!

| TudyCFR a răspuns (pentru UnOmModest):

O zi buna si tie.