| Roelly202 a întrebat:

Salut TPU,eu cand ma gandesc la mare sau ocean, simt o conexiune spirituala cu acel ocean.
Voi cu ce aveti "conexiune"?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păduri, munți

| RAY a răspuns:

E normal, de acolo au plecat stramosi nostri din apa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu mancarea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cu existenta.

| RobertMoon a răspuns:

Cu gările am o conexiune, îmi place să ma plimb prin preajma lor sau chiar in interior, sună ciudat, dar conexiunea asta o am de mic... când plec de acolo parcă am o stare de linişte foarte plăcută.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Padurea.

| GouDidodino a răspuns:

Eu am conexiune cu mâncarea, cum vad un KFC sau MC'Donalds, imediat ma conectez

| DANNY1004 a răspuns:

Cu internetul. Scuze de intarziere, dar am Internet Explorer.

| Vreausapot a răspuns:

Mereu cand ies vara afara noaptea si ma uit pe cer vad 5 stele aliniate. Ele sunt primul lucru pe care le observ

| Norti0013 a răspuns:

Așa pățesc și eu când mă gândesc la deșert sau țările arabe, cu toate că nu am nici o legătură cu acele locuri, mă simt foarte atras de locurile acelea de parcă aș fi de acolo.