| dildozaurescu a întrebat:

Salut TPU

Nu de mult am visat o persoana cu care eram prieten in copilarie...o persoana de care nici nu imi mai aminteam. Si a doua zi aceasta a venit din Spania si m-am intalnit cu el! Faza este ca eu nu cred ca visele au legatura cu viitorul si prosti de genul dar totusi cum poate fi o asemenea coincidenta? vreau sa spun ca nu l-am mai visat niciodata inainte!

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Se poate explica printr-o coincidenta. Cateodata se mai intampla si astfel de evenimente foarte putin probabile.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi, dar e posibil.