| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si vreau sa ma mut la o alta clasa pe semestrul II. Credeti ca este tarziu daca duc cererea de transfer in ultima saptamana de vacanta?
Merci mult!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chiar ai de gand sa ne omori cu intrebarea asta toata vacanta? Nu de alta, dar mai sunt inca 2 saptamani si devine ingrijorator. Ai auzit de sindromul ala obsesiv-compulsiv? Cred ca esti deja fara speranta.

| BlueDog a răspuns:

Nu cred ca e tarziu. Eu am avut 5 transferuri si imediat (in cateva minute) dupa ce depuneam cererea ma si mutam. O data m-am transferat in timpul anului scolar fara nici o problema.

| ionuutzuu a răspuns:

Ai puteao duce de acum sa fi sigur.