| CristianBC a întrebat:

Unde pot gasi si eu niste exemple de prezentari PowerPoint in domeniul electric (preferabil Inalta Tensiune) pentru lucrarea de licenta? ..Am rascolit google dar nimic. Poate aveti voi alte surse. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-ti scrii singur licenta, nu sa copii ceva deja scris, ca profesorii stiu asta si te depuncteaza.
Ai facut o facultate, nu? Ar trebuii sa fii capabil sa scrii o asemena lucrare.

| sierra1 a răspuns:

Prezentarea o faci tu funcție de ce-ți cere indrumătorul, tu caută doar "materia primă" apoi o introduci in PP