| CRISTINA_5101 a întrebat:

Salut.Vi s-a intamplat vreodata sa simtiti ca sunteti studiati, ce cineva va priveste, chiar daca nu e nimeni?

Răspuns Câştigător
| andreutz99 a răspuns:

Da mie mi se intampla de multe ori. Ti se intampla din cauza ca tie frica sa mergi singura.Si poate ca te-ai uitat la filme horor si ai ramas cu acel gand ca vine cineva si te Omoara.Trebuie sa te gandesti ca nu exsista nimic si ca u esti singura din acel loc. Funda?

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, mereu simt cum ma studiaza copilul ce-am fost odata.

| Razvan a răspuns:

Dupa ce m-am uitat la Hunted pe Discovery.De atunci m-am lasat de meserie

Răspuns utilizator avertizat
| danaalexa a răspuns:

De o mie de ori, nu vreau sa par paranoica, dar am senzatia asta de o groaza de ori, aproape tot timpu inainte sa adorm...si si in timpul zilei.Mai mult nu zic...pentru ca ar suna ciudatlaughing.

| Georgiana2905 a răspuns:

Mi -a intamplat de cateva ori. Cel mai ciudat mi s-a parut in vis. Stiu ca pare ciudat. Dupa ce am vb fff mult cu un f bun prieten, m-am pus la somn dar numai somn nu a fost. Il simteam langa mine, simteam cum ma prieveste, iar eu avem somul mai mult decat studiat. laughing ciudat tare.

| mary a răspuns:

Da... si e aiurea rau de tot

| AllStarConverse a răspuns:

De multe orihappy

| Vlad132 a răspuns:

Mi s-a intamplat de cateva ori totul se petrece in capul tau

| LorReen a răspuns:

De multe ori:-s