| Law223 a întrebat:

Salutare,
În situația în care moartea este un nou început, noua viața este doar o repetare a vechii vieți fără a avea vreun control asupra ei (teorema buclei infinite) SAU suntem liberi sa ne controlam în mod diferit viețile?

Știu este un subiect care dezbate o tema filozofică și relativă totuși vă rog să răspundeți pe subiect.

2 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Prostii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu știe nimeni, deoarece nimeni nu s-a întors după moarte ca să spună cum e "dincolo".