| h379m3973423 a întrebat:

Salutare,
Până la urmă au mai ajuns oamenii pe Marte sau nu? Sunt în urmă cu știrilehee hee

Și parcă trebuia să avem niște imagini mai clare(sau mai bine spus, în sfârșit niște imagini) cu gaura neagră din galaxia noastră, de asta ce știți?

7 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu au ajuns si prea curand nu vor ajunge.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu au ajuns nici pe luna, cu atat mai putin pe marte

| StefanChriss a răspuns:

Era greu rau sa scrii "mars" pe google si sa dai pe stiri? Zic si eu. Nu, n-au ajuns oameni, a ajuns un nou rover acum cateva luni, iar recent acest rover a lansat un fel de drona-elicopter care a zburat cateva secunde si a facut cateva poze.

| h379m3973423 explică (pentru StefanChriss):

Păi vezi? În loc să citesc 4-5 articole pline cu lucruri ce nu mă interesau, mi-ai scris tu în 3 rânduri exact ce mă interesează laughing

| StefanChriss a răspuns (pentru h379m3973423):

Asa vedeai si tu niste imagini, cum arata marte, cum arata elicopterul, cum arata roverul ***laughing)

| rapandula a răspuns (pentru StefanChriss):

E religios fanatic, de-asta nu e interesat. Crede ca omenirea nu e in stare sa colonizeze alte planete.

| johnnny123 a răspuns (pentru h379m3973423):

"Te intereseaza" atat de mult incat nu esti dispus sa dedici nici macar 5 minute subiectului. Interes maxim, ce sa mai zic.

Cat despre imaginile cu gaura neagra, pe alea le avem. Nu ca ai intelege tu ce este aia o gaura neagra.