| AvalohAlyn a întrebat:

Simt un gol sufletesc.o lipsă în suflet.Voi ați simțit vreodată așa și ce ați făcut? Nu am vreo bucurie, decât dulciurile.

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Citeste din Bibliewinking!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da.
Ce am făcut? Am încercat să caut „prieteni", n-am găsit pe nimeni. Acum încerc să rabd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu simt așa în fiecare zi, cam de mulți ani. Asta e din cauza depresiei și a lipsei de socializare. Când simt așa eu plâng foarte mult și așa mă mai descarc. Și eu tot la dulciuri recurg happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și nu uita: credință în Dumnezeu indiferent de starea prin care treci!

| Helper07 a răspuns:

Cred ca prietenii si familia te pot ajuta sa iti astupi golul dar trebuie sa petreci mai mult timp cu ei