| Andrewz a întrebat:

Spuneti-mi si mie cuvintele care va vin in minte cand auziti cuvantul femeie sau mama.Cineva? Funda pentru cele mai potrivite

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Viață.

| CoquineNoire a răspuns:

Rosu, senzualitate, tocuri, ciocolata, martie.

| Chris a răspuns:

Sprijin neconditionat.
Ma intreb cum o sa acorzi "marele premiu", avand in vedere ca nu exista o regula, o definitie a cuvintelor care trebuie sa ne treaca prin minte in situatia data. E subiectiv.

| ChioruL14 a răspuns:

Femeie=curva
mama=curva pensionata.

| Licuriici a răspuns:

Mama-cel dintai cuvant, cel mai dulce zambet, cel mai sincer suflet,cel din urma vis,cea mai dulce voce, cea mai grea durere, cea mai mandra floare, dragoste nemarginita! Imi iubesc enorm parintii.
Femeie-Depinde.

| Andrewz explică:

Cine imi scrie cele mai multe si potrivite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeie: sifonier, facalet, sirena de ambulanta, moft, lant, puscarie.
Mama: amica, martisor, afectiune

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Mama=bunatate
femeie=adultlaughing

| AaaMoods a răspuns:

Pentru mama :protector
pentru femeie :mama laughing