| sefu_7575 a întrebat:

Spuneti-mi si mie simulatoare de zbor (cat mai multe)... funda

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Un sut in ca*r poate initia o simulare de zbor laughing Sau o replica a cuiva pe care il agasezi : " Ia, zboara de-aici! " laughing

| ady16 a răspuns:

Tom Clancy

| tudorpanait9 a răspuns:

Flight simulator, flight gear, dogfight (dar e cam o prostie da vezi daca iti place), ace combat, F22 ADF,TFX, EF2000, Jane's WW2 fighters,European Air War,FIGHTER ACE ONLINE,Flying Corps, Flanker2, B 17 II - the Mighty Eighties, Combat Flight Simulator 2, secret weapons of the luftwaffe
aces over europe
aces over pacific
b 17
pacific air war
complete carriers at war (ssi) - mai mult strategie
air warrior 1
air warrior 2
Air Warrior 3
Warbirds 2.7
European Air War
Combat Flight Simulator
Jane's WW2 Fighters
Rowan's Battle of Britain

| dan1em a răspuns:

Microsoft fly simulator 2004, acces high II, condor, da oricum cel mai tare e sa zbori pe bune nu sa simulezi. planorismul e cel mai bun inceput!