| 9kittygirl9 a întrebat:

Spuneti-mi titluri de filme sau scrieri literare care contin numerale

Răspuns Câştigător
| StillAlive a răspuns:

Carti: Trei dinti din fata, Cei trei muschetari, Dupa douazeci de ani, Cinci saptamani in balon, 2000 de leghe sub mari, Zece negri mititei

Filme: 17 again, 2012, 4 luni, 3 saptamani si 2 zile, 88 Minutes, 30 Days of Night, 10.000 i.Chr; seriale: Doi barbati si jumatate, 10 lucruri pe care le urasc la tine

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

-101 Dalmatians
-Gone in Sixty Seconds
-Femeia la 30 de ani
-Born on the Fourt July
-127 Hours
-Cei trei muschetari

Era chiar asa de greu?

| astrid_2414 a răspuns:

Film: Number 23

| Băă_Fineas_1995 a răspuns:

80 de leghe pe amazon

| Tbx_Tbx_Anutzza_1999 a răspuns:

Vreau si iop 10 titluri literare cu tot cu autor si numerale