| anonim_4396 a întrebat:

Steven Hawkins a fost invitat la o conferința in Japonia unde a fost rugat sa nu vorbească despre sfârșitul Universului pentru a nu influența investițiile la Bursa rolling on the floor. Care credeți ca sunt cele mai mari adevăruri sau posibilele adevăruri care ne sunt ascunse din motive economice?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poti prezenta si dovada in acest sens?

| Bondarel99 a răspuns:

E mai bine sa nu iti mai pui atatea intrebari existentiale. Eu am renuntat si ma simt mai bine laughing

| ziftode a răspuns:

Sfarsitul universului e un adevar ascuns fata de care majoritatea oamenilor care nu sunt savanti... D'AIA NU MAI POT, ce o sa se intample peste jdemii de miliarde de ani... WHO CARES?!?

si, btw, daca tot iti pui probleme existentiale ale rasei umane care ar mai fi in viata cand se sfarseste universul... mai bine iti faci griji pentru cand o sa se termine soarele, asta o sa se intample MUUUUUULT mai de vreme decat sfarsitul universului, chiar daca soarele nostru cica, ca ar fi... TANAR! tongue

| anonim_4396 explică (pentru ziftode):

Nu-mi fac eu probleme de astea, funny ca asta ai dedus tu. Problemele mele existențiale sunt mult mai importante dat fiind ca problemele existențiale ale oamenilor de rând nu (mai) sunt și ale mele rolling on the floor.