| Queenxoxoxo a întrebat:

Stie cineva pe ce data e sfarsitul lumii anul asta? Va rog am nevoie de un raspuns cat mai rapid!

17 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Daca presupunem ca tu esti lumea, sfarsitul luimii e determinata de tine prin liber arbitru;
daca luam planeta pamant ca fiind lumea, ea are cateva miliarde de ani in spate si va avea prin deductie din evenimentele trecute cateva miliarde de ani in fata
daca luam lumea ca fiind toata populatia umana de pe planeta, prin aceeasi deductie din evenimentele anterioare, 200.000+ de ani in spate vor fi o gramada de ani si in fata

| RAY a răspuns:

31 decembrie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si anul asta e programat un sfarsit?

| J0B0MAT a răspuns:

Cu aproximatie pe 25 septembrie

| sublime89 a răspuns:

Nu va fi anul asta niciun sfarsit pe nicio data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa multi oameni poate fi oricand.
Dar cu adevarat nimeni nu stie.In fiecare an oamenii spun ca e sfarsitul lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica anul asta vine in septembrie... Pfff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baii desteptilor, cei de la NASA au spus oficial ca nici un asteroid nu se afla in apropierea pamantului, desi sansele de ciocnire a pamantului cu un asteroid sunt sub 1%! Acea facatura cu 25 Septembrie s-a facut doar pentru bani (sa stranga oamenii bani sa adaposteasca pe altii in buncare, etc.) Nu credeti in orice prostie pe care o vedeti pe net. NASA nu a spus nimic in legatura ca un Asteroid va lovi pamantul. Nici nu se afla Asteroizi in apropierea Terrei! Mai documentati-va si voi copilasilor!

| Peridava a răspuns:

A fost deja. L-ai ratat! Ce pierdere pentru tine happy

| iSwag a răspuns:

Cica pe 25 septembrie.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Anul acesta este posibil sa fie pe 25 septembrie.Un asteroid va lovi pamantul, acesta va fi de 15 ori mai mare decat cel care a dus la disparitia dinozaurilor. Daca nu ma credeti exista o multime de documentare, cu date de la NASA deci e posibil.

| Inception a răspuns:

Nu exista sfârșitul lumii, este doar o invenție.

| FunditzaWwW a răspuns:

Construieste-ti o scara, urc-o la cer poate iti da Dumnezeu vreun semn...doar el are raspunsuri la toate.

| Daniel7799 a răspuns:

Cica in 25 septembrie. Dar asta ar trebui sa fie o intrebare stiintifica sau filosofica? laughing

| bezeluta05 a răspuns:

Buna! Pai se spune ca vine pe 23-24 septembrie 2015. Dar sa stii ca,, a mai venit,, pana acum aproape in fiecare an. Bine, eu nu sunt specialista dar nu cred ca trebuie sa te temi sau sa te sperii. Sper ca te-am ajutat!

| andreea1992 a răspuns:

In biblie scrie ca sfarsitul lumii nu o sa fie niciodata.

| gingergirl1 a răspuns (pentru andreea1992):

Ba da laughing Scrie ca nimeni nu stie cand, dar va veni. ( P.s : sfarsitul lumii inseamna a doua venire a lui Isuswinking