| SuNaM a întrebat:

Stiti un simulator spatial in care poti sa modifici orice stea,planeta,cometa de pe traiectoria ei,sa combini,sa distrugi si sa vezi ce va iesi? De exemplu,Sistemul Solar, sa distrugi Jupiter si sa vezi ce se intampla? Exista un asa simulator?

Răspuns Câştigător
| Inferno a răspuns:

Exista Universe Sandbox si Universe Sandbox 2.
Mai exista Space Engine, insa parca acolo nu puteai decat sa explorezi Universul.

1 răspuns:
| FastAndRelaxed a răspuns:

Pai daca distrugi planeta Jupiter va fi cu un Jupiter mai putin in Sistemul Solar si din pacate nu prea cred ca exista asa ceva dar ar fi o idee destul de interesanta pentru un simulator happy