| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte mulți oameni pe aici care nu înțeleg ce spui. Sau nu înțeleg o simpla întrebare. Sau se simt atacați din orice. Care-i faza cu ăștia?

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Se numeste IQ pe minus

27 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ha, ha, tu esti ăla cu floricelele. Mai simti miros?
Pe buna dreptate ca ti se da ignore.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

De ce? Ca prefer miros de floricele celui de rahat sau de vomă?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil. Depinde in ce zona a locuintei dormi.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Unii mai dorm pe la gagici. Alea-s cu florile.

| RAY a răspuns:

Tu fata nu ai inteles ceea ce am afirmat, mai si contrazis aiurea, vrei sa impui gandirea ta pozitiva altora daca nu vor le critica, dai funda celui care iti satisfacea gandirea, asta denota un comportament imatur, lipsit de gandire

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Aa, voiai tu fundă? Sau voiai sa o dau ăluia pe care îl consideri tu demn? Dacă vrei lucruri, du-te și fă-le singur.
Gândirea mea denota chestii care ma privesc pe mine, nu pe tine. Ce treaba ai tu cu toate astea?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceapa merita fundita, un raspuns de nota 10

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Care, ala cu cancerul. Poate a dat un răspuns (cel de dinainte) și apoi a plasat bata-n balta. Nu trebuie să-ți explic ție de ce fac ce fac. Dă-i tu dacă merita.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii dau eu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bravo!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fac ordine in univers, mie imi plac oameni cu viata, care stiu de gluma

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sa te distrezi la aia abia postata atunci? E funny.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu ies ca-mi întra hamacul în fund dacă mai stau. Pa! Have fun!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu iti place cand intra?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sictir.

| sierra1 a răspuns:

" NumeUtilizatorMyAss: ...mulți oameni pe aici care nu înțeleg ce spui"

trebuie să recunoști că-ți trebuie câteva (re)citiri aici:

https://www.tpu.ro/......ov-si-era/

apropo de ințeles: ce-i cu numel tău de user, nu ințeleg...

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Când îți faci contul ți se cere Nume Utilizator. Am încercat foarte multe variante și nu au fost bune. Asta e singurul care a mers. Destinulwinking

| Iote a răspuns:

La ce intrebari pui... nu-i de mirare. M-am ferit sa-ti citesc raspunsurile.

| anonim_4396 explică (pentru Iote):

Și nu alegi sa te ferești în continuare?

| Iote a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, am sa-ti dai ignor.

| anonim_4396 explică (pentru Iote):

Dă-i drumul!

| Iote a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite ce obraznic esti, si te mai plangi.

| Alverto a răspuns:

Eu zic sa te bucuri ca nu mai e pe aici Anastasia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-am dat unui plod mai devreme "eronat si nefolositor", iar el mi-a dat dupa de 4 ori "eronat si nefolositor".

Diferenta e ca eu i-am dar la un raspuns patetic, el doar mi-a dat la raspunsuri la intamplare, de dragul de a ma vota inapoi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da și asta cu voturile e ceva...

| Jayns a răspuns:

Sau nu stii tu sa te exprimi si te ataci la pareri diferite.

| anonim_4396 explică (pentru Jayns):

Sau.