| anonim_4396 a întrebat:

Suntem intr-o explozie in desfășurare?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Suntem intr-un univers in expansiune ca urmare a acelui big bang

| sierra1 a răspuns:

"Suntem intr-o explozie in desfășurare?"

de prostie și ignoranță, in mod cert

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu cel puțin nu. Ceilalți, Domnul cu marea sa iubire de oameni.
Când pui o asemenea întrebare, se pare că ai trecut printr-o explozie și tocmai ai scăpat.
Dacă tot întrebi asta s-ar putea numi șoc post traumatic.

| Andreeush a răspuns:

Trebuia să fii mort dacă era vorba de vreo explozie.

| Ineys a răspuns:

Atomica in nici un caz.

| Theo94 a răspuns:

Te referi la expansiunea universului?

| anonim_4396 explică (pentru Theo94):

Da.

| christine99 a răspuns:

Nu, exploziile sunt descompuneri foarte rapide de substante explozive, n-ai avea timp sa scrii pe TPU intr-o explozie. Poate ceea ce te gandesti tu are un alt cuvant sau intrebarea e formulata gresit. As intra in detalii despre univers, dar chiar cred ca habar nu avem despre fenomenele ce se intampla in afara sistemului solar si n-are rost.

| socipath63092 a răspuns:

Nu