| claudiu95_8443 a întrebat:

TPU am auzit pe net ca pe 21 octombrie 2011 va fi sfarsitul lumii sigur mi-e frica sa nu mor crying crying crying adica mai avem doua luni si zburam o:-) si nu mai apucam revelionu laughing rolling on the floor dau funda daca este adevarat ca sfarsitul lumii e pe 21 octombrie 2011 adica peste 2 lunii si se spune ca pe 26 septembrie 2011 cometa elenin se va alinea cu soarele si vom intra in intuneric 3 zile crying dau funda si vot promit daca este adevarat ca pe 21 octombrie 21 2011 de la mosul ala harold camping spune ca e sigur ca se va intampla zice ca will happen will really happen on october 21 2011 adica se va intampla sigur TPU ceara asa crying dau funda si vot promit daca imi ziceti daca se va intampla pe 21 octombrie 2011 sfarsitul lumii de la harold camping laughing rolling on the floor un mos de 90 de ani

Răspuns Câştigător
| deniisu a răspuns:

Asta este.o data si o data tot murimlaughing.eu nu cred asa ceva.adica o tot fost farsitu lumi si ui ca inca traim. poate atunci moare el.pe el il cauta moarta pe acasa si el sta si sperie oamenilaughing

20 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Mai @clepto-mane si dudumane,
Ce spurcaciune mai scoti pe gura
Te tii de cancanuri sarbatoresti jubileu,
Douazeci si una de zile intregi
Decand fosta iubita tuta mareata,
A plecat in refugiu la Cluj fortareata.

| Klepto a răspuns:

Excesul de John Cena si lupte trucate ca wrestiling dupa la naivitate.

Ce se va intampla pe 21 octombrie? Eu stiu ce voi face.O sa sarbatoresc 21 de zile de la plecarea unei tute la Cluj, de unde n-o s-o ma mai vad in viata mea.

| Klepto a răspuns:

Penibila aia sa n-o vad in fata,
Ca direct mi se face greata,
O fiinta mai defecta,
N-o sa mai fie exista una atat de infecta.

Iubita nu mi-a fost,
Ea a spus ca n-are rost,
Sunt prea urat, gras si prost,
Si miros mai tare decat un compost.

Am crezut ca de mare speata,
Dar cand colo era doar o alta zdreanta,
Ma tinut ca un lacheu/scutier,
Ca un "cel mai prost din cartier",
Era o defecta stupida,
Si extrem de insipida.

O sa petrec mult si bine,
O sa-i pomesc plecarea pana si la latrine,
Prosta-i ea de la natura,
Si se dadea tare matura,
Cand era doar o matura,
Si putea a incultura.

Merge la Cluj-n fortareata,
Medicina s-o invata,
Are concepte feminine,
De salvat copii, femei, adica pe oricine.

Nici-o fata nu poate fi mareata,
Doar cu ipocrizia poate fi asociata,
Maret este doar unul si nu sunt eu,
Vorbesc despre legendarul meu bombeu.

Se spune ca iubirea te face poiet,
Cine ar fi spus ca nepasarea are acelasi efect,
Sa se duca, acolo sa ramana,
N-am chef de nicio durere-n capatana,
Cand o vad mergand agale pe strada,
Seamana cu spaniola armada,
Tunuri peste tot si ipocrizie non stop,
Cand se apropie de mine, ma ia cu potop.

| Necrophagist a răspuns:

Si cand te gandesti ca inainte toti aia de mai sus se speriau de 2012, prind greu ce sa le faci

| Paulla a răspuns:

Au schimbat sfârşitul lumii? Din nou?! Neserioasă treabă...
Calm down dude. Nu se sfârşeşte lumea când spune X.

| mgtow a răspuns:

Nu vom muri deloc.

| Bogdanux a răspuns:

Ce aiuriti, cu 5 zile inainte de ziua mea.Nemernicii... laughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Bah ej nebun? Pe 18 e ziua mea.Si eu petrec trei zile si trei nopti! Deci o sa fie sfarsitul petrecerii nu al lumii. :-) La Multi ani mie! laughing

| n0matterman a răspuns:

Ba tu esti posedat?

| micutsa19 a răspuns:

Ete pe naiba...

| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu e adevarat.Sunt doar aberatii nu o sa fie sfarsitu lumii. Funda? Te rog.Mersi

| darkmihai a răspuns:

Doamne ferest TU chiar crezi in aburelile astea omg iesi si tu pea fara si nu te mai uita la prostii nu va fi nimica garantat ce cand i se scoala mosului gata vine sfarsitul lumii, pentru mai multe informatii uitate pe http://fara-secrete.hisforum.com/......ici-atunci (funda?:) )

| znstr a răspuns:

1.Pe net nu ai cum sa auzi, doar sa vezi/citesti
2. Daca acea cometa se va 'alinea' cu Soarele,nu va fi lumina doar,nu se va sfarsii lumea parerea mea, ca asa cum traiesti pe timpul noptii, asa poti sa traiesti si 3 zile fara lumina, zic eulaughing
3. Cum a zis si Paulla, acest 'sfarsit al lumii' a fost programat pentru 2012, acum in 2011, deci e. aberatie totala
4. 'Sfarsitul lumii' vine doar cand Iisus va veni pe Pamant big grin.din ce am citit si eu pe diverse siteuri. O-m traii si o-m vedea, bafta si mai lasa wrestlingu asta si toate aberatiile bosorogilor care cersesc atentie si bani prin diverse pronosticuri.

| spinake a răspuns:

Http://www.lovendal.net/......nga-soare/
Citesti aici, nimic nu se stie dar daca va trece pe langa Pamant sigur iti vei da seama =))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te agiti asa omule?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi adevarat.imi dai funda tunci. dupa ce se va intampla.

| TheYoyogabi a răspuns:

Eu nu cred ca sfarsitul lumii o sa fie peste 2 luni. Ca o data si o data o sa fie, asta e parerea mea :d

| Bionic a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor... tu crezi toti mosii? nu te lua dupa ei ca poate au scapat de la azil
Nu este adevarat ala nu stie ce sa faca sa atraga atentie rolling on the floorrolling on the floor

Ce prostie! laughinglaughinglaughing

| alex_8738 a răspuns:

Nu vom muri doar ca se aseaza o planeta in fata soarelui 3 zile nu se intampla nimic

| Adrian71 a răspuns:

Vrajeli acum cica e pe 21 octombrie laughinglaughing nici ei nu stiu ce sa mai minta acum cateva luni era pe 21 decembrie ora 12 PM ba cand ii aud pe astrologi astrologi sau ce sunt ei ma doare capu vrajeli nu mai au audienta si na se duc la un mos si il intreaba daca vine sf lumii in direct pentru audienta ca nu mai au bani