| N1ck a întrebat:

TPU daca am cumparat Suport pentru laptop cu Ventilator nu o sa mai mi se stinga Windows la instalare? Funda big grin happy P. S din ala cu racire Masuta din aia cu ventilator nu o sa mai am probleme la instalarea Windows-ului Xp la laptop adica nu mai mi se stinge daca instalez Windows Xp ca am Cooler din ala cu masuta Funda cine imi zice big grin happy scuzati categoria

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se mai stinge daca este vorba doar de reinstalare dar, curata si tu coolerul din el pentru ca este plin de praf si nu se mai face transferul termic ->asta e motivul principal cand incepe sa se restarteze singur.