| EleninNWO a întrebat:

TPU stiti cum fac aia de la tv audienta cu Sfarsitul Lumii se duc la un mosneag batran de 90 de ani care ai pute gura rau si nu se spala prin dinti si dupa aia il intreaba reporterul sau reporterita il intreaba nenea cand este Sfarsitul Lumii si mosneagul care ai pute gura zice maine la ora 24:00 adica 00:00 si dupa aia dupa ce nu se intampla nimica mai il intreaba odata si reporterul cand il intreaba pe mosneag si mosneagu dupa aia ati cere scuze ca a scapat o foaie din biblie si dupa aia zice ca poimaine da la ora 18:00 seara laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor si zice ca sigur si dupa aia daca nu se intampla nimica si se duce iar la el il gaseste dupa aia mort laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| YourFriend a răspuns:

Pai da... sfarsitul lumii pentru el laughing

3 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Sfarsitul lui laughing))

| Skylerx a răspuns:

O_o ce nasol laughing Adica chiar asa sa fie? Lol! Omg, normal ca nu se intampla nimica! Stii, nu vreau sa critic (cu toate ca as vrea pe mosu ala) dar isi da cu parerea...

| traveler a răspuns:

Mda frumos banc, vad ca ai ras si singur.