| 3R3Z3R a întrebat:

TPU vreau si eu niste nume de id-uri exemplu claudiu funda scuze categoria sunt baiat happy fundita daca ma ajutati vreau sa vie un nume de id-uri exemplu claudiu funda happy cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Danutz_2579 a răspuns:

Tuestiprost@yahoo.com sau cainelemort@333.ttt sau boshcetarul@cuca66.cucalaughing da-mi funda te rog.te rog!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Iar te prind pe-aici? Nu ți-am spus și ieri de vreo 3 ori că "Știință/Filosofie" nu e pentru prostioare ca asta? Bad, bad boy!

P.S. Semnele de punctuație tot n-ai găsit pe tastatură? Mai caută!