| Alysée a întrebat:

Unde as putea sa gasesc cartea scrisa de Nostradamus Tratat despre prăjituri şi farduri? sa o citesc
fundita
scuzati categoria :-p

3 răspunsuri:
| petruclaudiu78 a răspuns:

Posteaza pe Gastronomie si Beauty§Fashion, poate gasesti pe cineva care stie.
Daca nu, pe Sanatate, daca tot este vorba despre un tratat de medicina.
Daca nu ai noroc nici aici, cauta pe google (daca ai rabdare), poate gasesti textul integral.
Daca nici asa nu merge, nu ai ce face, trebuie sa mergi la biblioteca sau librarie, asta e.
Oricum, Nostradamus a prezis in unul din catrenele sale (nu mai stiu care) ca o sa cauti aceasta carte intr-o zi si ca o vei gasi la biblioteca.

| BeatriceMocanu a răspuns:

Daca esti interesata, putem negocia :d

| DerekMontayne a răspuns:

La libraria pentru copii din iasi funditabig grin