| benny7 a întrebat:

Unde este viața străină inteligentă extraterestră - și unde sunt ei?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt prea inteligenti decat sa se complice cu "desteptii" de pe Pamant.
Asteapta cu rabdare pana ce se termina razboaiele, doar dupa vor da semne sa le cunoastem mai deaproape.
Pana atunci vestim despre ei pe calea internetului si ale barfelor. big grin

| benny7 explică (pentru Bula):

Mulţumesc!
Forme de viață există în diferite părți ale Universului!

| benny7 explică (pentru Bula):

Ar fi un pas uriaș pe care omenirea l-ar face?

| Sn4k3 a răspuns:

Da, am auzit si eu ca cineva de pe TPU a rezolvat misterul cu extraterestrii.

| benny7 explică (pentru Sn4k3):

Astronomii și fizicienii au explicat mai multe teorii în încercările lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie nimeni unde sunt, dar sunt sanse uriase sa existe

| MATEIdavidoiu49 a răspuns:

Cel mai probabil in alta galaxie din acest roi de galaxi pe nume barajul spartacus pe bune este adevarat