| AG a întrebat:

Unde pot gasi o lucrare de licenta "Formarea Emulsiilor"? Mi-am omorat internetul si nu gasesc nimic. As vrea sa stiu si in ce carti as putea gasi informatiile necesare. Lucrarea trebuie sa aiba in jur de 45 de pagini A4 si domnul Google chiar nu ma ajutasad
Multumesc mult, fundita si voturihappy

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Cred ca va trebui sa-ti faci lucrarea singura( am "rascolit " si eu netu'! ) Nea' Google te poate ajuta cu bibliografie numai in engleza! Ai aici "Formarea emulsiilor si spumelor " http://www.scribd.com/doc/30704411/Formation-of-Emulsions-and-Foams
Spor!