| Joker3134 a întrebat:

Unde pot sa pun si eu intrebari despre stiinta? Si sa imi vina oameni cu raspunsuri plauzibile.

Răspuns Câştigător
| Mihai1499 a răspuns:

Și nu garantez cât de calificați vor fi cei pe aici. (te rog pune fundă pe răspunsul cu "Ştiinţă şi Filosofie" de mai devreme, dacă ți-a fost util)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de intrebari

| doctorandus a răspuns:

Quora.com dar trebuie sa stii limbi straine.

| Nilsson a răspuns:

Cel mai bine inveti sa te documentezi singuri, sa compari rezultatele gasite pe net si sa ai intotdeauna un spirit critic.
In mod normal TPU ar fi trebuit sa solutioneze nevoia de cunoastere, insa din pacate multe raspunsuri sunt in bataie de joc sau eronate, asta in cazurile cand raspunde cineva.
Un site destul de bun este Quora, de cele mai multe ori este suficient sa formulezi o intrebare bine in limba engleza o descoperi deja ca a mai fost pusa inainte si are deja si raspunsuri avizate de la experti in domeniu.

| Mihai1499 a răspuns:

În categoria "Ştiinţă şi Filosofie"