| DracuIa a întrebat:

Unde-s multi prostia creste?
De mult timp m-am tot intrebat, de ce se intampla asta?

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Zici tu ca de mult timp te-ai tot intrebat, asa si nu ai gasit nici un raspuns? Ma mira laughing dar na fiecare cu cit poate.Deci prostia creste odata cu crestrerea populatiei, deci ai o populatie mare, ai si nr mare de prosti laughing simplu ca buna ziua.

| raMLesS a răspuns:

Pentru ca prostii sunt mai multi ca desteptii si ii dau la o parte, ce putere sa mai aiba opinia ta cand 10 dobitoci zic fix invers si sunt ferm convinsi de asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zis bine ramless, oamenii foarte deștepți de multe ori sunt singuratici

| Hehehehehe123 a răspuns:

In ziua de astăzi nu mulți se mai chinuie sa își facă o opinie proprie, așa ca renunța la acest obicei social și apar "părțile" unde sunt bune sau rele. happy

Răspuns utilizator avertizat