| anonim_4396 a întrebat:

Unii oameni reprezintă o poluare fonică teribila. Ați fi de acord sa se perceapă taxe de poluare fonică acelor oameni care depășesc măsura (unor discuții scurte și concise și a regulilor de bun simt intr-o conversatie)?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu. Pentru ca atunci daca ai merge la un meci de fotbal, ar fi prea multa liniste. Ori, un meci de fotbal fara strigatele galeriilor, nu pare a fi meci.

| Lioana a răspuns:

Amuzant dar irealizabil. Si daca taxele nu i-ar face sa taca tot nu ar folosi la nimic.

| xerxes1 a răspuns:

Eu mi-am cumparat un mic dispozitiv de bruiaj3g,4g si cand nu am energie sa aud boi si vaci vorbind la telefon in gura mare il pornesc.
Scap de ei instant.

| Samariteanul a răspuns:

Sincer in Ro sunt probleme mult mai inportante care ar trebui repediate decat poluarea fonica...dar nu zic nu.

| Nevroza a răspuns:

Exista pumnul, foloseste-l rolling on the floor