| SaveTheNature a întrebat:

Urmariti "Sinteza zilei"? cu Mihai Gadea?big grin
Dar In gura presei cu "MIrcea Badea?
Ati observat marea schimbare a lui Oreste din ultima vremea. ce l-a schimbat asa?

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

-Ioane,să cumperi un kilogram de ceapă.Și dacă are oo, să iei doo.
La magazin:
-Aveți oo?
-Da.
-Atunci dați-mi doo kile de ceapă!

Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns:

Si-a pierdut virginitatea.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Eu ma uit doar la Mircea Badea, in fiecare zi cand ajung acasa de la scoala ma uit pe net la emisiunea lui. Dar la Gadea, mai arunc o privire pe blog si atat.
Cu Oreste e alta treaba.hee hee

| Biggiesan a răspuns:

Or este ori nu este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oreste nu s-a schimbat. Doar si-a gasit locul potrivit. Pe ceilalti doi nu-i mai urmaresc, fiindca emisiunile nu mai sunt ce erau odata.

| trancec a răspuns:

Oreste si-o trage din tot deauna doar ca tu ai observat acum