| DorelSudoru a întrebat:

Va considerati frumosi? de ce?

14 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Fiecare om este frumos, unic si special pentru ca este creat de Dumnezeu, dupa chipul si asemanarea Lui.

| EmaS a răspuns:

Nu aveam cum sa nu Il amintim pe cel care ne-a creat.

| Vizitiul a răspuns:

Pentru ca n-am complexe si implicit oglinda.

| harciog a răspuns:

Vai de mine, mi-ai atins singura coarda sensibila la vedere impecabila a imaginii mele in oglinda.

| DorelSudoru explică:

Ce bine ar fi fost daca nu veneati cu d-zeu si la intrebarea asta

| miradoniz a răspuns:

hee hee DAhee hee ma simt frumoasa în ochii Domnuluihee hee nu foarte cuminte(sau cu minte, nici asta nu știu)hee hee dar frumoasa ca oricare dintre frații și surorile melehee hee frumoasa asa cum și tu ești frumoshee hee

| miradoniz a răspuns:

@Ellahee hee sorry,trebuie sa te corectez:conform Bibliei,oamenii sunt făcuți după chipul Domnuluihee hee pot sa îi devina "asemeni" dar e cale lungahee hee deci stai lin, nu riști mare lucru, dacă nu vreihee hee

| Sentinel a răspuns:

Am descoperit ca unii oameni sunt precum scoicile. La prima vedere nu acordam atentie cochiliei plina de alge insa la o privire mai atenta in interiorul ei putem distinge o perla. In clipa in care realizam acest lucru, ne dam seama ca nu doar perla este frumoasa, ci insasi toata scoica, cu carapacea sa plina de alge, cu tot.

| summer12 a răspuns:

Da, in interior laughing

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Nu.Pt ca asa m-a facut mama.Chiar nimeni n-a raspuns ca mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceeeee? ce, ce?/frumoooos? daca ma consider? SANT FRUMOS.toti spun asta, si ma indeamna sa particip la con cur suri.de ce? fiindca nu mai e nimeni ca mine, decat vreo sapte miliarde aproape, in rest...niiimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da deoarece chiar sunt frumoasa.

| Amelin a răspuns:

Fiecare e frumos in felul luiwinking