| AvalohAlyn a întrebat:

Va place cum a ajuns azi umanitatea,societatea și planeta? Ce va place, ce nu va place?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Evoluția tehnologică îmi place și cam atât. Majoritatea oamenilor nu mai au suflet și folosesc și tehnologia greșit.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Lumea nu merge intr-o directie buna.

| Raizing a răspuns:

In conformitate cu divinitatea care guverneaza aceasta planeta -LuN@-
Sa observam! Luna plina! Radiaza o energie puternica si o mare parte din aceasta energie ajunge pe planeta, iar acest lucru influenteaza -Splendoarea Naturii-

Spre exemplu: pe o luna plina, exista o energie puternica, astfel apare influenta S@!

Exista mai multa activitate:

-natura creste;
-mlastina in mare este mai intensa;
-animalele, au un anumit comportament, sa iasa sa caute hrana, sa se reproduca;
-pe o luna plina, multi pesti din mare ies la nastere;
-lupii urla cu intensitate mare;
-copacii devin mai puternici.

Umanitatea & Societatea = nociva!