| Tomita2004series a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am visat ca eram cu un prieten și m-am dus cu câtiva ani in viitor si am vazut cartierul in care am fost si era tot schimbat de parca a fost un razboi in el, am fost unde locuiesc si curtea era goala, mai era o casa distrusa, l-am vazut pe tata si era imbracat in haine nasoale si zicea ca a fost vina lui ca a pierdut tot. In vis era tot covid. Si acum cand stau la mine în casa simt de parca tot ce este in jurul meu este fake.

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

E clar, singura speranta este sa duci inelul in Mordor si sa-l arunci in lava.

| Lukasssz a răspuns:

Oare noi sunt rod al imaginatiei noastre si totul de aici este doar un vis?

| Zuzu1991 a răspuns:

Zombi nu erau?!?
EU VREAU ZOMBII
de nu ai si zombii?!?!?!? mamiiiiiiiii

| Crackman a răspuns:

Este posibil sa trăim intr-un joc video laughing când tie cablul adio

| Meme10Meme a răspuns:

Deci si eu sunt fake? rolling on the floor

| Dintrebare a răspuns:

Nu iti face grija despre acest vis/ cosmar. In viitor nu o sa se intample nimic din ce ai visat. Un psiholog ar putea explica mai bine decat o fac eu, dar visele exprima temeri sau anxietati care sunt impulsionate de obicei de vizionarea unui film ciudat sau de o situatie sau de o zi proasta pe care ai avut-o. Incearca sa nu te mai gandesti la ce ai visat si gaseste niste activitati relaxante pentru ziua de azi.

| DascaluIoan a răspuns:

Și cum am putea să te ajutăm?
Dacă eram lângă tine îți dădeam 2 palme să vezi că totul e real, dar nu sunt lângă tine...așa că roagă și tu pe cineva să îți dea 2 palme.